Hlavní stránka
Uživatel:   Heslo:  
        


  Menu a vyhledávání Titulní stránka   
  Ivančický portál > Ivančický seznam > Registrace vašich stránek


Před registrací si, prosím, důkladně pročtěte základní požadavky a podmínky.

Působíte v Ivančicích a přejete si, aby všichni o Vás věděli, aby jste i Vy konečně byli na doméně Ivančice.cz? Jste již jen několik kroků vzdáleni od uveřejnění odkazu na vaši firmu/subjekt/osobu v ivančickém informačním portálu. Po vyplnění všech požadovaných údajů bude Váš požadavek zařazen do systému a po tzv. validaci se zaregistrovaný odkaz stává součástí ivančického informačního portálu. Validace probíhá zpravidla max. do 3 pracovních dnů od odeslání registračního formuláře. Cílem validace je ověření funkčnosti vašeho odkazu, relevantnosti obsahu a případné ověření a vyřazení registračních požadavků, které by nesplňovaly podmínky pro registraci. Mezi prioritní podmínky, aby vaše stránky mohly být zařazeny do některých z kategorií, patří:

1) Subjekt/firma/osoba musí působit v Ivančicích
nebo v obcích spadajících pod Ivančice (Němčice, Řeznovice, Hrubšice, Letkovice, Budkovice, Alexovice). Je možné zaregistrovat firmy/subjekty, které nemají své sídlo přímov Ivančicích, ale jejich činnost se Ivančic dotýká, vztahuje se k této obci, nebo se zde nachází provozovna či pobočka.
2) Pokud se jedná o čistě internetové projekty
(např. online magazíny, osobní stránky, diskuzní weby, stránky zájmových sdružení a spolků, apod.), lze zaregistrovat ty stránky, které se nějakým způsobem k Ivančicím vztahují či k blízkému okolí Ivančic. V případě osobních stránek (ať je jejich obsah jakýkoliv) může postačovat, že osoba má v Ivančicích trvalé bydliště, nebo jiný vztah.
3) Obsah stránek, na které odkazujete, nesmějí porušovat platné zákony ČR
a stránky by měly být funkční.
4) Lze registrovat do příslušné kategorie stránky vztahující se blízkému okolí a sousedním obcím.

Co potřebujete k registraci?
- 3 minuty času
- registrace je anonymní, nevyžadujeme žádná vaše osobní data
- potřebujete jen funkční emailovou adresu
- a přirozeně odkaz na vaši internetovou prezentaci

Proč se vlastně vůbec zaregistrovat?
Výhody jsou zřejmé. Registrace je zcela zdarma a všichni uživatelé Internetu budou mít šanci najít Vaši internetovou prezentaci snadněji než doposud. Máte-li internetovou prezentaci, potřebujete dát široké veřejnosti na vědomí, že existuje a že ji mohou někde najít. Lokální zaměření ivančického informačního portálu je předností oproti registraci ve velkých seznamech - (Seznam, Centrum apod.) Především uživatelé z Ivančic, blízkého okolí a našeho regionu Vás nyní naleznou snadněji a registrací si můžete zvýšit návštěvnost a zájem o vaše stránky.

Jak registrace probíhá?
Po pozitivní validaci je odkaz zařazen do Vámi požadované kategorie a mezi tzv."nové odkazy" po omezenou dobu (zpravidla měsíc). Vyrozumění o validaci je vám zasláno mailem (proto zadávejte skutečnou a platnou e-mailovou adresu). V případě odmítnutí validace obdržíte do 5 pracovních e-mail s odůvodněním, proč odkaz na vaše stránky nelze do ivančického seznamu zařadit.Nemůžete-li najít vhodnou kategorii pro vaše stránky, pošlete e-mail s vaším požadavkem na adresu smutny@ivancice.cz vašemu požadavku bude vyhověno, doporučena relevatní kategorie, či založena nová.Služba IIP nedává žádné záruky ani právní nároky. Při registraci se zavazujete, že jednak dodržíte podmínky výše uvedené a že berete na vědomí, že za případné výpadky serveru, ukončení činnosti IIP, technické změny, ztráty dat v důsledku havárie, či za jiné události - provozovatel nepřebírá odpovědnost. Registrací do IIP nevzniká žádný smluvní vztah. Provozovatel se pouze zaručuje vámi poskytnutá osobní data (tedy např. e-mailovou adresu) nepředávat třetím osobám. Mezi nezávazné záruky provozovatele patří udržovat server v provozu v rámci možností, dbát o bezpečnost vašich osobních dat, zajišťovat funkčnost a rozvoj IIP. Tyto záruky nejsou však právně ani jinak vymahatelné.

Co když ještě nemáte žádnou internetovou prezentaci?
Radi byste zaregistrovali vaši firmu/subjekt/osobu, ale nemáte odkaz na prezentaci, protože žádnou ještě nemáte? Bez internetových stránek vás portál nemůže propagovat. Je nám ale zřejmé, že mnozí z vás by třeba uvítali, aby se na jednoduché webové stránce zobrazili o vaší firmě jen základní údaje jako je kontakt, adresa, popis vaší činnosti, logo apod. Z tohoto důvodu IIP pro vás připravuje projekt FIRMY.IVANČICE.CZ , který bude spuštěn v nejbližší době.