Hlavní stránka

  Menu a vyhledávání Titulní stránka

Nabídka pracovních příležitostí v Ivančicích
a v blízkém okolí

aktualizováno:   21. 03. 2017

krim

Excubitor s.r.o.

Firma Excubitor s.r.o. hledá do své provozovny v Ivančicích spolupracovníky do výroby na pozici dělník. Po zaučení možnost HPP. Pro přijetí je nutné prokázat manuální zručnost a preciznost.

Bližší informace Vám poskytneme na telefonním čísle: 601 222 922 v čase 09:00 - 15:00 hod.

Kontakt:
Excubitor s.r.o., Lidická 700/19, 602 00 Brno

zveřejněno: 21. 03. 2017

krim

i-Kompas, z.s.

Bije tvé srdce v rytmu dětských her? Nemáš rád/a nudu a kreativita je Tvé druhé jméno? Dětské spory zvládáš vyřešit s chladnou hlavou? Tak právě tebe hledáme!
Volné pozice:
  • Brigádník/brigádnice na příměstské tábory - info PDF

Kontakt:
Zaměstnavatel:
i-Kompas, z.s., Hrubšice 21, 664 91 Ivančice, IČ: 22714103
Kontaktní osoba:
Jana Krátká, klub.sova@seznam.cz, +420 605 945 424

zveřejněno: 17. 03. 2017

Poclain

Poclain Hydraulics s.r.o.

Jsme mezinárodní společnost vyrábějící vysoce výkonné hydrostatické pohony. PH je soukromě vlastněnou společností a v současné době máme 11 výrobních závodů po celém světě - největší výrobní závod je v Brně v Horních Heršpicích, vybavený špičkovými technologiemi a čistým pracovním prostředím.

pro rozšíření výroby hledáme:
- Operátory CNC strojů
- Montážní dělníky
- Skladníky
- Lakýrníky

Pro uchazeče kromě výborného pracovního prostředí a kolektivu máme připravenou širokou škálu benefitů

Kontakt:
tel: 543 563 111
personalni.brno@poclain.com
Poclain Hydraulics, s.r.o., Kšírova 186, Brno - Horní Heršpice

zveřejněno: 13. 02. 2017, platnost 2 měsíce

krim

Energo Segment s.r.o.

Jsme brněnská společnost zabývající se realizacemi průmyslových technologických celků.

Přijmeme na HPP pracovníka na pozici technika.

Hlavní náplní práce jsou montáže a servis. Požadujeme ŘP sk. B a schopnost samostatně uvažovat. Vzdělání nebo praxe v tech. oboru je výhodou, ale není podmínkou. Zájemce kompletně zaškolíme a umožníme trvalé zvyšování kvalifikace.

Nabízíme po zapracování možnost týmové práce v úkolu, služební auto, telefon.
Kontakt:
Jaromír Dolník, tel: 722 825 026,
e-mail: enset@enset.cz
web: www.enset.cz

zveřejněno: 03.02.2017, platnost 2 měsíce

Restaurace Kobero Říčany u Brna

Přijmeme kuchaře/kuchařku na HHP. Nástup možný ihned.
Kontakt: Lubomír Kokojan 731 552 024

zveřejněno: 27. 01. 2017

krim

HARTMANN – RICO a.s.

Údržbář ve výrobě - elektrikář
více informací v letáku PDF
Dělník/ce ve výrobě zdravotnických materiálů
Kontakt:
Masarykovo nám. 77, Veverská Bítýška 664 71
e-mail: naborybvb@hartmann.info
tel.: +420 549 456 213

aktualizace: 14. 02. 2017

krim

Policie České republiky

Krajské ředitelství PČR hledá pro svá oddělení v Brně-venkov (Ivančice, Kuřim, Pohořelice, Rajhrad, Rosice, Šlapanice, Tišnov, Židlochovice) nové polisty a policistky do svého týmu
Požadujeme:
  • dosažení 18ti let
  • maturita
  • bezúhonnost
  • dobrá fyzická a zdravotní kondice
Nabízíme:
  • stabilní finanční ohodnocení
  • kariérní růst
  • 6 týdnů dovolené
  • příspěvky na dovolenou
  • odchodné
  • výslužné
  • ...a řadu dalších výhod
Informační leták zde

Kontakt:
tel.: +420 974 622 621-4
mobil: +420 725 667 622
e-mail: krpb.hledameposily@pcr.cz
web: www.policie.cz/nabor

zveřejněno: 05. 10. 2016

Město Dolní Kounice

Výběrové řízení na funkci Technik stavebního úřadu
přihlášky do 24. 02. 2017
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení (PDF)

aktualizace: 10. 02. 2017

krim

Město Rosice - výběrové řízení

Výběrové řízení na funkci Referent odboru dopravy
přihlášky do 07. 04. 2017

Výběrové řízení na funkci Vedoucí ekonomického odboru
přihlášky do 24. 03. 2017

aktualizace: 21. 03. 2017

krim

Metaldyne Oslavany

Firma Metaldyne Oslavany rozšiřuje výrobu a proto přijme vhodné uchazeče na následující pozice:

  • obsluha lisů,
  • seřizovač lisů do lisovny za studena i za tepla,
  • mechanik automatizace,
  • elektrotechnik automatizace,
  • obsluha linky povrchových úprav,
  • nástrojař a obsluha CNC obráběcích strojů (prov. Zbýšov),
  • pracovnice na výstupní kontrolu (prov. Zbýšov),
  • účetní/ekonomka s komunikativní znalostí angličtiny na 0,5 roku jako zástup za mateřskou dovolenou.
  • Dále firma nabízí možnost brigády - přijďte si vydělat 1.200,- za den na linku povrchových úprav nebo do lisovny.

Kontakt:
Metaldyne Oslavany, spol. s r.o., Padochovská 1117/1, 664 12 Oslavany - www.metaldyne.cz
Bc. Markéta Mikušová, DiS., tel.: 515 517 153

zveřejněno: 27. 07. 2016

Prefa Brno a.s.

Na pracoviště Oslavany (okres Brno-venkov) přijme zaměstnance do HPP následujících profesí:

Operátor nové výrobní linky na výrobu betonového zboží
- pracovní náplň:
     řízení automatické výrobní linky
- požadavky:
     vzdělání SO nebo ÚSO
     základní znalosti práce na PC
     dvousměnný provoz
     manuální zručnosti

Řidič nakladače
     zásobování výrobních linek
     vzdělání SO
     ŘP skup. C
     strojní průkaz výhodou

Pracovník montážní skupiny
     provádění drobných montáží, stavba beton. plotu, pokládka dlažby
     vzdělání SO
     ŘP skup. B, C výhodou
     jednosměnný provoz
     manuální zručnost
     spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita

Nabízíme:
     - pracoviště Oslavany
     - týden dovolené navíc
     - příspěvek na stravování
     - příspěvek na penzijní připojištění
     - pojistku odpovědnosti za škody
     a další firemní benefity

Nástup možný ihned.

Kontakt:
     Prefa Brno, a.s.
     Kleiblová Jana, tel.: 546 418 058, e-mail: kleiblova@prefa.cz

aktualizováno: 21. 03. 2017

3 pracovní nabídky

IMI Precision je významná mezinárodní strojírenská společnost působící v oblasti pneumatických prvků a automatizačních systémů.
Závod v Modřicích patří v současné době k největším výrobním závodům koncernu.

Hledáme kolegu/kolegyni na následující pozice: Kontakt:
IMI International s.r.o., Evropská 852, 664 42 Modřice
Šárka Volejníková, e-mail: sarka.volejnikova@imi-precision.com, tel.: +420 532 278 160

zveřejněno: 19. 07. 2016

krim

IKVA výrobní družstvo

Přijmeme pracovníka do kovovýroby, vhodné i pro absolventy, zaučíme. e-mail.

e-mail: ikva@ikva.cz
U Cihelny 757/6, Ivančice

upraveno: 21. 11. 2016

st-os

Strojírna Oslavany, spol. s r.o.

Pro doplnění pracovního kolektivu přijmeme nové spolupracovníky následujících profesí:

  • Operátor CNC
  • Manipulační dělník

Více informací získáte na adrese STROJÍRNA OSLAVANY, spol. s.r.o., Padochovská 31, 664 12 Oslavany,
kontakt:
Soňa Dvořáková, tel.: 546 492 248, email: dvorakova@st-os.cz.

zveřejněno: 03. 01. 2017

Společnost DHL v Pohořelicích
nabízí pozici SKLADNÍK / SKLADNICE

  • Nakládat a vykládat zboží z/do kamionu pomocí manipulační techniky
  • Pracovat se skenerem
  • Vytvářet skladovou dokumentaci (příjemky, výdejky, vratky)
  • Pracovat ve dvou či třísměnném provozu
  • Být pečlivý a spolehlivý
  • Umět si efektivně zorganizovat práci
  • Nadšení a chuť pracovat
  • A co když nemáte se skladem žádné zkušenosti? Rádi Vás zaučíme!

Nabízíme

  • Práci v čistém a tichém prostředí
  • Možnost se pracovně rozvíjet prostřednictvím vzdělávacích programů
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky v hodnotě 70,- Kč/den plně hrazené společností
  • Možnost využívat firemní svoz z Ivančicka a Znojemska

V případě zájmu nás kontaktujte číslech:
733 594 018 , 601 314 238.
Nebo zašlete životopis na
petra.hortova@dhl.com, iveta.kozel@dhl.com

zveřejněno: 02. 03. 2016

Fakultní nemocnice Brno, Jihlavská 20, Brno

nabízí uplatnění v těchto oborech osobám se zdravotnickým vzděláním:

  • lékař/lékařka
  • všeobecná sestra/všeobecný ošetřovatel
  • fyzioterapeut/fyzioterapeutka
  • ergoterapeut/ergoterapeutka
  • radiologický asistent/radiologická asistentka
  • zdravotnický asistent/zdravotnická asistentka
  • sanitář/sanitářka
Požadavky na volná pracovní místa jsou uveřejněny na webových stránkách FN Brno (www.fnbrno.cz/pracovni-prilezitosti).
Zájemci o místo hlaste se u pí. Aleny Stehlíkové, Oddělení organizace řízení, tel.: 532 231 111

zveřejněno: 18. 11. 2015

Nabídněte zde také Vy volné místo ...

Pro místní firmy:
bezplatné umístění Vaší nabídky volných pracovních míst do této rubriky

     Město Ivančice tímto oslovuje všechny firmy, které nabídnou volné pracovní místo (jakýkoliv typ úvazku - HPP, VPP, dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce, brigáda ...). Jedinou podmínkou je, že místem výkonu práce budou Ivančice příp. Mikroregion Ivančicko.

Pokyny pro umístění

     Nabídka Vašeho pracovního místa může být umístěna po domluvě se správcem portálu.
Vaši nabídku si připravte v textovém formátu.
     Doporučujeme uvést tyto údaje: název požadované profese, kontakty na Vaši firmu (adresa, e-mail, telefon, kontaktní osoba), informace o pracovním úvazku, požadované vzdělání, datum možného vzniku pracovního poměru a popř. i konec platnosti pracovní nabídky.
     Nabídka je umístěna zpravidla na dobu 2 měsíců.