Hlavní stránka  
   Menu a vyhledávání Titulní stránka   

Městský úřad Ivančice » Povinné informace dle zákona 106/99 Sb.

Elektronické formuláře

       Formuláře jsou zde uveřejňovány zejména ve formátech MS WORD DOC, RTF, PDF. Abychom Vám usnadnili vyplňování formulářů, snažíme se jejich maximální množství přinášet v nejvíce používaném formátu MS WORD DOC s předvyplněnými údaji vztahujícími se k MěÚ Ivančice. Doporučujeme si potřebný formulář nejprve uložit na disk (kliknutí pravým tlačítkem myši na název formuláře a zvolení možnosti "Uložit cíl jako ..." a následné vyplnění ve Vámi používaném textovém editoru, vytištění, podepsání a podání na podatelnu MěÚ Ivančice (příp. zaslání e-mailem se zaručeným elektronickým podpisem).

Pokud jste na našich stránkách nenašli Vámi hledané formuláře pro standardní druhy podání, je možno obdržet je na příslušném odboru MěÚ - kontaktní seznam, kam se obrátit, najdete zde. Úředníci příslušných odborů Vám zároveň pomohou v případě nejasností s vyplňováním formulářů. Všechny nejasnosti raději zkonzultujte před podáním žádosti - ušetříte tím čas sobě, i úředníkům.

Jednotlivé odbory městského úřadu Vám přinášejí formuláře pro vyřizování Vašich žádostí. Formuláře najdete zařazené pod jednotlivými informačními kartami odborů.